Збірна Уельсу створює першу сенсацію на Євро-2016 (ВІДЕО)

Збірна Уельсу у своєму стартовому поєдинку на Євро-2016 вчора здобула перемогу на збірною Словаччини.

Рахунок зустрічі 2:1.

Поєдинок Уельс – Словаччина називали битвою дебютантів, оскільки обидві команди вперше виступають на цьому турнірі. Але фаворитом вважалася саме збірна Словаччини, яка дуже якісну гру показала у груповому турнірі.

Втім, довести свою перевагу словаки не змогли.

Вже на 10-ій хвилині зустрічі Бейл потужним ударом зі штрафного виводить Уельс вперед – 1:0.

У середині другого тайму словаки зуміли відігратися. На 61-ій хвилині відзначився Дуда – 1:1.

На 81-ій хвилині Робсон-Кану отримує пас від Ремсі і відправляє м’яч у сітку воріт суперника.

2:1 – чудовий дебют для збірної Уельсу, яка набирає 3 очки і після першого туру посідає перше місце у групі В.