Збірна Франції першою забезпечує собі вихід у плей-оф Євро-2016 (ВІДЕО)

У другому турі групового турніру збірна Франції буквально на останніх хвилинах матчу видряпала перемогу над збірною Албанією.

Франция-Албания2Впродовж усього поєдинку албанці захищалися, збиваючи темп гри і відверто граючи на нічию.

Слід зазначити, що це їм дуже добре вдавалося, але тільки до 90-ої хвилини.

Саме на останній хвилині основного часу Антуан Грізман все ж такий зумів головою вразити ворота албанців – 1:0.

А вже у доданий арбітром час Пайє під контратаки увірвався у штрафний майданчик суперника, прибрав двох захисників і відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Таким чином, у двох матчах збірна Франції набрала 6 очок і стала першою командою на Євро-2016, яка забезпечила собі вихід в 1/8 фіналу.

У другому матчі групи А Швейцарія та Румунія розписали між собою результативну нічию – 1:1. У складі Румунії на 18-ій хвилині з пенальті відзначився Станку. У швейцарців на 56-ій хвилині гол забив колишній гравець київського “Динамо” Мехмеді.