Збірна Англії на останніх секундах упустила перемогу над росіянами (ВІДЕО)

У групі В матч між збірними Англії та Росії завершився в нічию 1:1.

Англійці виглядали на голову сильнішими у вчорашньому матчі, але свою перевагу не змогли втілити у забиті м’ячі.

У першому таймі збірна Англії створила кілька небезпечних моментів біля воріт росіян, однак до забитих м’ячів не дійшло.

У другій половині зустрічі англійці продовжили тиснути на ворота суперника. На 71-ій хвилині Дайєр зі штрафного відкрив рахунок.

1:0 – здавалося б для перемоги цього достатньо, але на 92-ій хвилині трапилося маленьке диво.

Англійці трохи розслабилися і поплатилися за це – на другій доданій до основного матчу хвилині Глушаков закотив м’яч у порожні ворота після удару Березуцького – 1:1.

Таким чином після першого туру у групі В лідирує Уельс – 3 очки, Англія та Росія мають по 1 очку. У Словаччини поки що 0.