У групі А Швейцарія наздоганяє Францію за кількістю набраних очок (ВІДЕО)

Збірна Швейцарії у першому матчі групового турніру Євро-2016 перемогла команду  Албанії з рахунком 1:0.

албания-швейцарияДолю поєдинку вирішив один м’яч, забитий уже на 5-ій хвилині матчу. У складі швейцарців відначився Шер, який головою вразив ворота суперників.

Мляві потуги албанців зрівняти рахунок завершилися уже на 37-ій хвилині – саме тоді албанець Цана отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася у червону.

Таким чином, залишившись у меншості, збірна Албанії мала мінімум шансів для того, щоб уникнути поразки і власне повинна завдячувати фортуні, що не пропустила другий м’яч.

Підсумок зустрічі 1:0 і таким чином після першого туру у групі А лідирують збірні Франції та Швейцарії, які набрали по 3 очки. У збірних Румунії та Албанії поки що по 0 очок.