Євро-2016: Збірна Угорщини здобула перемогу над Австрією (ВІДЕО)

Експерти вважали Австрію фаворитом у матчі проти збірної Угорщини, однак самі угорці з цим не погодилися і довели свою силу на футбольному полі.

На 62-ій хвилині футболісти збірної Угорщини ефектно зіграли в стінку, після чого Адам Салаї  вийшов віч-на-віч з воротарем суперника – 1:0.

Після пропущеного м’яча австрійці мали б кинутися вперед, аби відігратися, однак далі трапилася оказія.

На 66-ій хвилині київський динамівець Драговіч був вилучений з поля, отримавши другу жовту картку, яка автоматично стала для нього червоною.

У меншості зрівняти рахунок виявилося не так просто. Але австрійці спробували це зробити і кінцівка матчу виявилася такою, яку ми вже бачили на Євро-2016 – втрата м’яча і угорці на 87-ій хвилині розігнали стрімку контраатаку, яку Штібер завершив взяттям воріт – 2:0.