Євро-2016: Збірна Уельсу розгромила Росію і посіла перше місце у групі (ВІДЕО)

Поки що головна сенсація на Євро-2016 – це вихід збірної Уельсу в 1/8 фіналу із першого місця у групі.

Росия-УельсВчора валійці розбили збірну Росії в пух і в прах.

Росіянам для виходу із групи потрібна була тільки перемога над Уельсом, однак саме Уельс уже на 20-ій хвилині фактично вирішив долю поєдинку.

Валійці дуже жваво розпочали гру, створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника і на 11-ій хвилині відкрили рахунок. Після чудового пасу Аллена Ремсі вийшов віч-на-віч з голкіпером росіян Акінфеєвим та відправив м’яч у сітку воріт.

А на 20-ій хвилині уже Тейлор вийшов на побачення з російським воротарем і хоч і з другої спроби, але таки не схибив – 2:0.

Захист росіян збірна Уельсу перетворила на якийсь прохідний двір. Після серії атак у другому таймі на 67-ій хвилині Бейл ставить крапку у цьому протистоянні – 3:0.

В іншому матчі збірні Англії та Словаччини зіграли в нічию 0:0.

Дізнавшись про рахунок у матчі Росія – Уельс, англійці у другому таймі добряче заметушились, напосіли на ворота суперника, однак словаки змогли вистояти.

Таким чином перше місце у групі В посідає збірна Уельсу – 6 очок, в Англії – 5, у Словаччини – 4, у Росії – 1.

Уельс і Англія виходять в 1/8 фіналу. Словаччина поки що чекає підсумкових результатів у решти групах. Щоправда, з 4 очками у словаків дуже хороші шанси потрапити в плей-оф із третього місця.