Євро-2016: Збірна Швеції рятується від поразки у матчі з Ірландією (ВІДЕО)

Збірна Швеції у матчі проти команди Ірландії зіграла в нічию 1:1.

швеция-ирландияМатч проходив доволі на високих швидкостях. Обидві команди створили приблизно однакову кількість небезпечних моментів. Тож рахунок по грі.

Першими відзначилися ірландці. На 48-ій хвилині Коулман на своєму фланзі втік від захисників і перекинув м’яч у центр штрафного майданчика, де Хулахан з льоту відправив м’яч у сітку воріт суперника.

Шведи кинулися відіграватися. Втім, зробити це було доволі непросто. Златана Ібрагімовіча постійно опікали два захисника, окрім того після забитого м’яча ірландці засіли у глухій обороні.

Та лідер атак збірної Швеції якщо й сам не забив, то змусив зробити це суперників. На 71-ій хвилині Ібрагімовіч зробив навіс у воротарський майданчик. Ірландець Кларк хотів перервати цю подачу і підсумку забив головою м’яч у власні ворота – 1:1.

Після першого туру у групі Е лідирує Італія – 3 очки. Швеція та Ірландія набрали по 1 очку, у Бельгії поки що – 0.

Браконьєри, яких зловили тернопільські активісти, ледь не згоріли у човні (ВІДЕО)