Євро-2016: Збірна Португалії не змогла здолати Австрію (ВІДЕО)

Вчора ввечері відбулися матчі другого туру у групі F.

португалия-австрияЗбірна Португалії зіграла в нічию 0:0 з командою Австрії.

Португальці володіли ініціативою, створили достатньо небезпечних моментів, але, як кажуть, у цей день м’яч просто не йшов у ворота суперника.

На 79-ій хвилині лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду не реалізував пенальті – поцілив у стійку.

На 85-ій Роналду таки зміг головою відправити м’яч у сітку воріт суперника, але з двометрового офсайду. Відтак, суддя не зарахував це взяття воріт.

В іншому матчі групи F Ісландії та Угорщини теж розійшлися миром. Там матч завершився з рахунком 1:1.

Ісландці першими відкрили рахунок – на 39-ій хвилині Сігурдссон реалізував пенальті.

На 88-ій хвилині ісландський захисник Севарссон допоміг угорцям зрівняти рахунок – зрізав м’яч у власні ворота.

Таким чином, після двох турів у групі F лідирує збірна Угорщини, у якої 4 очки, у Ісландії та Португалії – по 2, у Австрії – 1.

Жодна з команд іще не втратила шансів на вихід із групи. Все вирішиться у заключному турі, у якому Ісландія гратиме проти Австрії, а Португалія проти Угорщини.