Євро-2016: Збірна Іспанії розгромила Туреччину (ВІДЕО)

Вчора ввечері відбулися поєдинки другого туру групового етапу у групі D.

испания-туреччинаЗбірна Іспанії перемогла збірну Туреччини з рахунком 3:0.

Ще у першому таймі іспанці вирішили долю матчу, забивши два м’ячі у ворота суперників – на 34-ій хвилині Мората головою відкрив рахунок, а за три хвилин Ноліто подвоїв рахунок.

На початку другої половини зустрічі іспанці встановили остаточний рахунок матчу – на 48-ій хвилині Мората оформив дубль.

Збірна Туреччина в атаці так і нічого не змогла показати, та й зрештою і в обороні зіграла не надійно, фактично програвши поєдинок ще задовго до його завершення.

Таким чином, перша розгромна поразка на Євро-2016.

Але, на відміну від збірної України, турки ще не втратили шанс на вихід із групи.

В іншому матчі групи D збірні Чехії та Хорватії розписали результативну нічию – 2:2. Хорвати по ходу матчу вели у рахунку 2:0 – на 37-ій хвилині Перишіч відкрив рахунок, і на 59-ій Ракитіч закріпив успіх.

Але чехи проявили характер і зуміли врятуватися від поразки. На 76-ій хвилині Шкода влучним ударом головою відіграв один м’яч, а на 90-ій хвилині київський динамівець Віда зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

Нецид реалізував пенальті, врятувавши збірну Чехії від поразки – 2:2.

Після двох турів у групі D лідирує збірна Іспанії – 6 очок, у Хорватії 4 очки, у Чехії – 1 очко і у Туреччини – 0.

У третьому турі іспанці зіграють з хорватами, а чехи з турками. У випадку перемоги над збірною Чехії Туреччина за певних розкладів ще може потрапити у плей-оф із третього місця.

Де тернополяни можуть здобути безкоштовну вищу освіту?