Євро-2016: збірна Англії на останніх хвилинах здобуває перемогу над Уельсом (ВІДЕО)

Вчора відбувся матч групи В між командами Англії та Уельсу.

Англия-УельсАнглійці реабілітувалися за втрачену на останніх хвилинах перемогу над Росією і здобули перемогу над Уельсом. До речі, теж на останніх хвилинах.

Хоча уся починалося для Англії досить кепсько.

На 42-ій хвилині Бейл виконав штрафний удар, воротар англійців Харт не впорався з цим м’ячем – від його рук шкіряна куля відбилася у стійку і далі у ворота.

Збірна Англії доволі таки швидко зуміла відігратися. На 56-ій хвилині відзначився Варді.

А на 92-ій хвилині Старрідж ставить остаточну крапку у цьому британському протистоянні – 2:1 на користь Англії.

Після двох турів у групі В лідирує збірна Англії – 4 очки, в Уельсу та Словаччини – по 3 очки, у Росії – 1.

У заключному турі Англія гратиме проти Словаччини, а Росія проти Уельсу.