Євро-2016: Угорщина та Ісландія посунули Португалію на третє місце (ВІДЕО)

Дивовижний футбольний вечір подарували сьогодні вболівальникам учасники групи F.

угорщина-португаліяУ заключному матчі групового турніру збірна Угорщини сьогодні зіграла в нічию із Португалією. Рахунок зустрічі 3:3.

Нащадки Пушкаша тричі виходили вперед, і португальці тричі зрівнювали рахунок.

У першому таймі на гол-красень угорця Гери (19 хв.) влучним ударом відповів португалець Нані (42 хв.).

У другому таймі на два м’ячі Джуджака (47 і 55 хв.) дублем відповів Роналду (50 і 62 хв).

Під кінець другого тайму гра трішки заспокоїлася. За рахунку 3:3 португальці б вийшли в 1/8 фіналу із другого місця.

Однак, у другому поєдинку, де зустрічалися Ісландія та Австрія, гол на останніх секундах матчу трохи зіпсував карти португальцям.

Австрійцям у матчі проти  ісландців потрібна була тільки перемога і вони билися за неї до фінального свистка. Однак, далеко не все йшло за їхнім сценарієм.

Уже на 18-ій хвилині Ісландія вийшла вперед – відзначився Бердвассон.

Ще до перерви Австрія могла зрівняти рахунок, але на 37-ій хвилині київський динамівець Драговіч не зумів реалізувати пенальті.

У другому таймі австрієць Шопф, який вийшов на заміну, таки зрівняв рахунок. Але потрібно було забивати ще.

Однак ісландці зі всіх сил відбивалися до останніх хвилин.

На 94-ій хвилині в атаку пішов навіть воротар збірної Австрії. Але ісландці перехопили м’яч і розігнали стрімку контратаку – 2:1. Переможний гол забив Траустасон.

І ось турнірне становище в групі F: на першому місці збірна Угорщини, в якої 5 очок, у збірної Ісландії теж 5 очок, на третій позиції Португалія – 3 очки, і на четвертому місці Австрія – 1 очко.

Додому їде лише Австрія. Португалія, яка усі три матчі групового турніру зіграла в нічию, проходить далі із третього місця.

Після того, як Австрія сьогодні забила у ворота Ісландії, Україна стала не тільки єдиною командою, яка на Євро-2016 не набрала жодного очка, але й єдиною командою, яка на турнірі не забила жодного м’яча.