ФК “Тернопіль” у першій лізі навіть наостанок не може гучно гримнути дверима (ВІДЕО)

У матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вдома зіграв в нічию з краматорським “Авангардом”.

фк-авангардРахунок зустрічі 1:1.

Тернополяни першими відкрили рахунок. На 43-ій хвилині відзначився Тарас Кривий.

Наприкінці другого тайму господарі поля добряче підсіли. Спочатку краматорці забили гол, але суддя зарахував положення поза грою.

А на 86-ій хвилині після влучного удару Сергія Козаченка у арбітра уже не було претензій – 1:1.

Таким чином, ФК “Тернопіль” у цьому весняному циклі ще не здобув жодної перемоги і втративши шанс на збереження прописки у першій лізі навіть не може поки спромогтися гучно гримнути дверима.

Нагадаємо, до завершення першості залишається іще три тури.