Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Донецький “Шахтар” не зміг пробитися до фіналу Ліги Європи

Донецький “Шахтар” у повторному матчі півфіналу Ліги Європи сьогодні в гостях поступився іспанській “Севільї” з рахунком 3:1.

шахтар-севілья4У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами.

На 9-ій хвилині Гамейро скористався помилкою захисників “Шахтаря” і влучним ударом пробив ворота П’ятова – 0:1.

На 44-ій хвилині Едуардо після чудової передачі Марлоса зрівняв рахунок – 1:1.

Доволі оптимістичний підсумок першої половини зустрічі, але на старті другого тайму господарі поля знову вийшли вперед.

На 47-ій хвилині поляк Крихов’як віддав розрізну передачу на Гамейро і той оформив дубль – 2:1.

Здавалося б не так уже й страшно, адже гірникам все одно потрібно було забивати другий м’яч, але всі надії на вихід у фінал поховав Маріано. На 59-ій хвилині захисник іспанців завдав  потужного дальнього удару – 3:1.

У гірників було достатньо часу, щоб забити бодай один м’яч чи навіть зрівняти рахунок. Але у них не було хороших моментів для цього.

“Севілья” не давала розвернутися швидким бразильцям “Шахтаря”, утримуючи переможний рахунок.

Отож, 3:1 і “Шахтар” завершує участь у Лізі Європи за крок до фіналу.

У другому півфінальному матчі англійський “Ліверпуль” переміг іспанський “Вільярреал” з рахунком 3:0 (перший матч іспанці виграли з рахунком 1:0).

Таким чином у фіналі Ліги Європи зустрінуться “Севілья” та “Ліверпуль”.

На Тернопільщині акушери стимулюють пологи забороненими препаратами?