“Шахтар” зіграв в нічию у першому півфінальному матчі із “Севільєю” (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у першому півфінальному матчі Ліги Європи на “Львів-Арені” зіграв в нічию проти іспанської “Севільї”.

шахтар-севілья2Рахунок цього доволі драматичного поєдинку – 2:2.

Гірники уже на старті зустрічі пропустили м’яч у свої ворота. На 6-ій хвилині у складі іспанців відзначився Вітоло.

Кілька хвилин команді Мірчі Луческу знадобилося для того, аби прийти до тями. А далі почалася справжня гра у виконанні “Шахтаря”.

На 23-ій хвилині Марлос отримує передачу від Ракицького, виходить один на один і зрівнює рахунок.

Далі “Шахтар” тільки посилює натиск проти одного з кращих клубів Європи і на 36-ій хвилині після подачі Марлоса Степаненко головою відправляє м’яч у ворота суперника – 2:1.

До кінця першого тайму гірники мали нагоду забити іще третій м’яч, але не судилося.

Натомість у другому таймі донецький “Шахтар” віддав ініціативу гостям, граючи на утримання переможного рахунку зустрічі.

Чесно кажучи, у “Севільї” було не так вже багато моментів, щоб зрівняти рахунок, але все ж таки іспанська команда це зробила.

На 81-ій хвилині суддя призначив пенальті у ворота “Шахтаря” і на 82-ій хвилині Гамейро не схибив – 2:2.

Доволі неприємна нічия. За такого результату треба боротися за перемогу у гостьовому матчі, аби здобути путівку у фінал.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться в Іспанії за тиждень 5 травня.