“Шахтар” розгромив “Брагу” і вийшов у півфінал Ліги Європи (ВІДЕО)

У матчі-відповіді ¼ фіналу Ліги Європи донецький “Шахтар” у Львові впевнено переміг португальську “Брагу” з рахунком 4:0.

шахтар-брага1У португальців за весь матч фактично не було гострих моментів, за винятком епізоду на початку матчу, коли на 15-ій хвилині за рахунку 0:0 Олександр Кучер  у власному штрафному майданчику у підкаті збив з ніг португальського нападника. Але тоді арбітр не призначив пенальті.

Натомість арбітр вказав на 11-метрову позначку, коли на 25-ій хвилині португальський воротар рукою зачепив за ногу Коваленка.

Пенальті реалізував Даріо Срна, відкривши рахунок забитим м’ячам.

А на 42-ій хвилині захисник “Браги” Рікарду Феррейра зрізав м’яч у власні ворота.

Після перерви гірники ще двічі вразили ворота суперника – Віктор Коваленко на 50-ій хвилині і на 74-ій хвилині Рікарду Феррейра оформив дубль, ще раз відправивши м’яч у власні ворота.

У підсумку 4:0 – впевнена перемога “Шахтаря” у домашньому матчі, і 6:1 – за підсумками двох зустрічей.