Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Донецький “Шахтар” перемагає “Брагу” у першому матчі ¼ фіналу Ліги Європи (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи в гостях обіграв португальську “Брагу” із рахунком 2:1.

Брага2У гірників відзначилися Ярослав Ракицький та Факундо Феррейра.

Впродовж першого тайму на полі точилася вперта і досить рівна боротьба. Але кінцівка тайму була за “Шахтарем”.

На 44-ій хвилині гірники провели дуже небезпечну атаку, однак для завершального удару трішки забракло точності.

А вже через хвилину після подачі з кутового “Шахтар” таки зумів відкрити рахунок. Скидка головою і Ярослав Ракицький з гострого кута щедро приклався до м’яча аби відкрити рахунок – 1:0.

Після перерви “Брага” намагалася зрівняти результат, але “Шахтар” був відчутно ближчим для того, щоб його подвоїти. І це трапилося на 75-ій хвилині.

Факундо Феррейра відгукнувся на чудову передачу Марлоса і відправив м’яч у сітку воріт португальців.

На 89-ій хвилині “Брага” все ж таки зуміла відквитати один м’яч – у португальців відзначився Уілсон Едуарду.

Перемога 2:1 у гостьовому поєдинку і це непогана заявка “Шахтаря” на вихід у півфінал.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться через тиждень, тобто 14 квітня. Гірники прийматимуть португальців на “Львів-Арені”.

У Тернополі п’яний водій побив три автомобілі і отримав три протоколи від поліції