Донецький “Шахтар” розгромив “Шальке” і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи (ВІДЕО)

Донецький “Шахтар” у німецькому Гельзенкірхені переміг “Шальке” з рахунком 0:3 та вийшов у наступний раунд Ліги Європи.

Шальке-Шахтар1Початок зустрічі не віщував нічого доброго для гірників. Уже на 3-ій хвилині німці виконують небезпечний штрафний удар і стійка рятує ворота П’ятова.

Ще через три хвилин колишній київський динамівець Беланда отримав нагоду відкрити рахунок, але П’ятов ціною неймовірних зусиль врятував команду.

Після такого рішучого старту господарів поля гірники все ж таки зуміли перевести гру у більше спокійно русло.

У другій десятихвилинці матчу вони вирівняли гру, а згодом – у середині другого тайму зуміли забити дуже важливий гостьовий гол.

На 26-ій хвилині підопічні Луческу розігнали блискучу контраатаку 3 в 3. Коваленко віддав м’яч на Феррейру, той скинув на Марлоса і далі бразилець п’яткою забив шедевральний гол – 0:1.

Після пропущеного господарі мали б кинутися відіграватися, однак у них майже нічого не виходило в атаці.

Натомість “Шахтар” у середині другого тайму подвоїв рахунок – на 63-ій хвилині відзначився Феррейра і таким долю зустрічі вже фактично було вирішено.

А остаточну крапку у зустрічі поставив Віктор Коваленко, який після передачі від Тайсона, поцілив у дев’ятку воріт суперника – 0:3.

Блискуча гостьова перемога “Шахтаря” і вихід у наступний раунд турніру.

Свого суперника в 1/8 фіналу Ліги Європи гірники дізнаються у п’ятницю, 26 лютого – початок жеребкування о 14.00 за київським часом.

Прокурор Тернопільщини розповів про обшуки у своєму відомстві та корупційний скандал