Надал видав указ про підготовку до морозів: дітям – канікули, бомжам – чай і канапки

Міський голова Тернополя Сергій Надал видав розпорядження про забезпечення життєдіяльності міста при погіршенні погодних умов та пониженні температури повітря.

холод2Згідно з даним розпорядженням управлінню житлово-комунального господарства доручено забезпечити безперебійну роботу КП „Тернопільміськтеплокомуненерго”, КП „Тернопільводоканал”, КП „Тернопільміськсвітло” в умовах низьких температур.

Управлінню освіти та науки доручено підтримувати в приміщеннях навчальних закладів температурний режим відповідно до вимог санітарних норм.

При пониженні денної температури повітря до – 20 ºС міський голова розпорядився припинити навчання 1-4 класів, при -24 ºС припинити навчання 5-11 класів в навчальних закладах міста відповідно до чинного законодавства.

Тернопільському міському відділу УДСНС України у Тернопільській області при пониженні температури до – 20ºС доручено забезпечити роботу пункту обігріву на території КП ”Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя”.

Управлінню соціальної політики на час роботи пункту обігріву доручено забезпечити безпритульних та бездомних громадян гарячим чаєм, бутербродами.

Розпорядження міський голова Сергій Надал підписав 6 січня, однак на сайті міськради воно було оприлюднене тільки у понеділок, 11 січня.

Згідно з прогнозами метеорологів, після кількаденного потепління, з четверга, 14 січня, у Тернополі знову очікується похолодання. На найближчі вихідні очікується пониження температури до -13 ºС.

Автор: galas

2 Коментар до: “Надал видав указ про підготовку до морозів: дітям – канікули, бомжам – чай і канапки

  1. мняшм
    12.01.2016 з 17:37

    Заголовок порвав, але не варто все ж таки так зневажливо ставитись до безхатченків. Ваша газета – непотріб, якщо таке пише.

  2. 13.01.2016 з 12:45

    ви хоч би писали по-украiнськи. Ви читаете те що пишетет? Канапки – це що? Та i вiдношення до безхатченкiв якесь зверхне. Хто зна що кого чекае.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *