Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі поліція обіцяє не втручатися у колективний спір будівельного підприємства

Із петицією розібратися в ситуації навколо однієї з будівельних організацій звернулися її працівники до виконуючого обов’язки керівника обласної поліції Олександра Богомола.

Домобудивник5Людей цікавило питання, хто, чому і на основі чого 5 грудня вчинив розбійний напад на їхньому офісі.

Мітингуючі, які вчора прийшли під обласне управління поліції, стверджували, що там виламали решітку і винесли усі документи за останніх 15 років – архів зарплати, трудові книжки, проектно-кошторисну документацію.

Непокоїть працівників товариства і питання про зовнішнє спостереження. Вони вимагають пояснень, хто і для чого стежить біля їхньої установи.

За словами Олександра Богомола, конфлікт серед учасників товариства розпочався ще в червні, коли дві групи людей провели окремі збори колективів.

Очільник поліції запевнив, що правоохоронці в корпоративний конфлікт не втручалися і не будуть. Зреагували поліцейські лише після того, як на підприємстві почалися силові протистояння – бійки та викидання у сміттєві баки.

– Ми просили домовитися обидві сторони, але цього не сталося. Вирішити питання, хто ж має більше корпоративних прав, має суд. Для цього ми опитали десь 95% тих, хто має частки товариства. З них – 62% це ті, хто підтримували одного керівника, і 38% – іншого кандидата. Зібрану інформацію передали до суду.

Окрім цього, каже Олександр Богомол, до поліції надійшло кілька звернень про розкрадання майна та розтрату коштів дольовиків. Відповідно до цього, правоохоронці відкрили кримінальне провадження та звернулися до суду за дозволом на обшук.

– Коли наші працівники приїхали на підприємство, то охоронці відчиняти відмовилися. Тому довелося виламати решітку. Ми зачитали ухвалу суду. Це зафіксовано на відео. На обшук ми запросили представників двох сторін. Ми вилучили усі документи, після перевірки ті, що нам не потрібні, ми повернемо назад.

Олександр Богомол наголосив, що усе відбуватиметься відповідно до закону. В корпоративний спір правоохоронці втручатися не будуть.

Підгайці отримали подяку від Юлії Тимошенко

Жителька Тернопільщини за 7 тисяч гривень “виграла” автомобіль