Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Надал розповів, що спотворити історичну будівлю дозволили в обласній адміністрації

Реконструкцію історичного будинку на вул. Січових Стрільців, 17 призупинили.

рожевий-димРоботи продовжать навесні, а тим часом в архбудконтролі та в ОДА мають визначити, як покарати забудовника за порушення та рожевий колір, пише “7 Днів Україна”.

Дозволи на реконструкцію будинку на вул. Січових Стрільців, 17 надав Департамент культури та релігії Тернопільської обласної державної адміністрації. Цей орган також здійснює контроль за дотриманням усіх умов, адже даний об’єкт – пам’ятка архітектури місцевого значення, розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. Міська рада надала містобудівні умови та обмеження для проектування.

– Оскільки забудовник самовільно пофарбував будинок та здійснив ряд інших робіт, була створена спеціальна комісія із представників Державного будівельного контролю, міської ради та Департаменту культури та релігії Тернопільської обласної державної адміністрації. Замовник реконструкції повідомив комісію, що реставрація будинку тимчасово призупинена, у зв’язку з настанням зимового періоду, – говорить Сергій Надал.

Міру відповідальності забудовника за недотримання умов реконструкції будинку на вул. Січові Стрільці, 17 повинні визначити фахівці управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області та відповідного департаменту облдержадміністрації.

“Правий сектор” кинув у сміттєвий бак лісника, який скоїв смертельне ДТП

У ФК “Тернопіль” гравці по 12 місяців не отримують зарплати