Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Екс-губернатор Тернопільщини назвав 6 причин чому Яценюк повинен піти у відставку

Колишній голова Тернопільської ОДА, народний депутат Юрій Чижмарь вважає, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк таки повинен піти у відставку.

Яценюк1Пан Чижмарь проаналізував п’ятничний звіт Яценюка і розбив в пух і прах, кожне з досягнень, якими так хизувався прем’єр-міністра під час виступу з трибуни парламенту.

Але розбив не кулаками, а конкретними цифрами та аргументами.

“Замітки на полях звіту Яценюка.

1.  Уряд зробив непопулярні кроки, які не робив ні один Уряд за 24 роки. Так, тільки Уряд Яценюка увів 15-ти відсотковий податок на пенсії.

2. НАК Нафтогаз погасив заборгованість за попередні роки і в 2016 році працюватиме без дотацій. Так, але заплатили за це і платитимуть в майбутньому споживачі газу, отримуючи завищені тарифи на газ/тепло і бюджет, з якого у 2015 році майже 24 млрд гривень пішли на субсидії.

3. За 10 років Україна почне експортувати власний газ в Європу. Можливо, але за цей рік добича вітчизняного газу скоротилася на 2 млрд кубометрів, а за два роки урядування Яценюка на 4 млрд. кубометрів.

4. За 2015 рік доходи бюджету зросли на 40%. Так, але офіційний рівень інфляції зріс на 42%, а реальна інфляція на основний споживчий кошик досягли усіх 100%. При цьому курс валюти імпортозалежної економіки України знизився з 12 до 24 гривень за долар.

5. Золотовалютні запаси збільшилися з 8 до 15 млрд доларів США. Так, але зовнішній борг зріс на 25 млрд доларів.

6. Ріст ВВП на 0,7% Яценюк побачив у 3-му кварталі (коли аграрії врожай зібрали), але різке падіння в 1-, 2-, і 4-му кварталах року не помітив.
І так далі…

Про боротьбу з корупцією Яценюк багато не говорив, перевівши стрілки на Парламент і Президента, які призначають Генерального Прокурора і Голову СБУ. Усе логічно, він не бореться з корупцією, він її очолює.

Можна довго сперечатися щодо звіту, але головна оцінка діяльності Уряду Яценюка – це падіння за рік його рейтингу з 22 до 1 відсотка. Тому Уряд повинен піти у відставку”. – вважає Юрій Чижмарь.

Нагадаємо, Юрій Чижмарь у 2007-2010 рр. очолював Тернопільську обласну державну адміністрацію. Минулого року був обраний народним депутатом України за списком Радикальної партії Олега Ляшка.

Олена Підгрушна здобуває чергову “бронзу” на Кубку світу з біатлону (ВІДЕО)

Надал запрошує депутатів взяти участь у поділі 1,5 мільярда гривень