У ФК “Тернопіль” гравці по 12 місяців не отримують зарплати

Активні фанати муніципального ФК Тернопіль звернулися у міськраду з вимогою розібратися з важкою ситуацією у клубі.

фк-тернопиль2Лист-звернення фанати муніципального клубу надіслали голові постійної депутатської комісії з питань, освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимиру Міську.

“У зв’язку з нестабільною ситуацією у футбольному клубі ФК “Тернопіль” фанати команди та прості уболівальники просять звернути увагу на події, які відбуваються у команді: невчасні виплати заробітної плати (затримки від 6 місяців до 1 року); недостатнє фінансування виїзних матчів; погіршення побутових умови, що призводить до погіршення морального клімату команди. Турнірне становище, у якому знаходиться команда, є не прийнятним для нас.

Тому ми просимо Вас вжити заходів для перевірки діяльності КП “Футбольний клуб Тернопіль” та просимо посприяти в залученні фанатського руху до перевірки.

Ми щиро прагнемо, щоб у нашому місті була професійна футбольна команда, яка буде радувати тернополян перемогами. Ми готові докласти до цього усіх зусиль.
Сподіваємося  на розуміння та допомогу депутатського корпусу міськради”. – йдеться у листі громадської організації “12 сектор”.

 

Автор: galas

Коментар до: “У ФК “Тернопіль” гравці по 12 місяців не отримують зарплати

  1. Віктор
    08.12.2015 з 12:05

    В місті є голова, чи не має? Хай мудак розкаже, як футболістам, на матчах яких він піарився під час виборчої кампанії, прожити без грошей. А в багатьох гравців, є сім’ї і маленькі діточки. Дочекається Надал, коли на Миколая до нього прийде вся футбольна команда і не ступиться з мерії, поки не повернуть борги по зарплаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *