У Тернополі пайовики пікетували міськрайонний суд

Невеликий пікет влаштували члени кооперативу “Олімпія – Б” перед міськрайонним судом в четвер, 24 грудня, якраз за годину до розгляду їхньої справи.

пикет-судМешканці будинку на Довженка, 22 хочуть переоформити свій кооператив на ОСББ, але не можуть цього зробити, бо суд наклав арешт на одну із квартир будинку – власник не розрахувався за неї повністю, сам тепер мешкає за кордоном, пише “20 хвилин”.

За невиплату 200 000 грн його із кооперативу виключили, тож тепер він позивається, що таке рішення було неправомірним.

– Будинок здали ще в 2014 році, – розповідає голова споживчого кооперативу “Олімпія – Б” Галина Теличко. – Люди там живуть вже рік, а от громадянин Кушнір так і не оплатив обіцяні кошти. Вніс лише частину необхідної суми. В результаті, нам довелося докладати власні кошти, аби провести газ та підключити до будинку каналізацію. За невиконання обов’язків з кооперативу ми його виключили і внесені ним кошти хочемо повернути, аби квартиру отримав інший член кооперативу.

Однак такий стан речей Кушніра не задовольнив, пояснила нам пані Теличко. Тепер він позивається, щоб його членство у кооперативі поновили.

– Це підставна особа Щепановського, таких, як він, є багато і по інших кооперативах міста. Тому й не платив він решту суми, бо та квартира не його, – каже Галина Теличко. – Сам Кушнір живе десь за кордоном, коли приїде – невідомо. А нам немає куди чекати: справа тягнеться від січня минулого року, хоча такі справи розглядають максимум два місяці. Цього ж разу суддя сказав, що позивач хоче уточнити позовні вимоги, бо він хоче поновитися в кооперативі.

Але поновлювати його представники “Олімпії – Б” не хочуть за жодних обставин. Вони згідні піти на мирову – віддати Кушніру внесену ним суму і розпрощатися. Однак ніяк не можуть – суд затягується.

– Ми хочемо переоформити кооператив на ОСББ, – пояснює пані Теличко. – Щоб не платити за землю. Але через тяганину із арештованою квартирою страждають решта мешканців будинку, а квартир у нас там сто. Тож цим пікетом хочемо привернути увагу до нашої проблеми.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *