Депутати не побачили порушень у будівництві “Набережного кварталу” у Тернополі

Депутат Тернопільської міської ради, радикал Святослав Півторак на розгляд сесії, що відбувається сьогодні, 22 грудня, подав депутатський запит з приводу будівництва житлового будинку компанією “Набережний квартал”.

квартал1За словами пана Півторака будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Будного, 30, компанія “Набережний квартал” здійснила з численними порушеннями.

Зокрема, на ділянці площею 0,44 га, як зауважив депутат, можна побудувати 100-110 квартир. Натомість там збудовано втричі більше помешкань. Також є ряд і інших відхилень від будівельних норм.

Святослав Півторак пропонував притягнутися до відповідальності винуватців у порушенні численних будівельних та санітарних норм.

Проте депутати не підтримали цього запиту. “За” проголосували лише 14 із 40 присутніх депутатів.

Автор: galasКоментар до: “Депутати не побачили порушень у будівництві “Набережного кварталу” у Тернополі

  1. Транчук С.В.
    23.12.2015 з 08:04

    Реально Півторак підняв дуже проблемну тему.Він добивається аби не повторилася з людьми афера,як це було за Щепановського.Тоді також всюди була ціна по 500 доларів за квадратний метр,а в “Будівельника”-200. І що потім сталося всі знають. Напевне в міській раді є депутати,які їдять з корита “Набережного кварталу”. Т нехай радикал продовжить своє розслідування і при потребі залучить Ляшка та радикальну фракцію у Верховній раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *