До тернопільських діток прийшов Миколай у погонах

Із привітаннями до дня Святого Миколая завітали правоохоронці до підшефних Тернопільського обласного дитячого комунального будинку для дітей шкільного типу.

Миколай2Вже багато років керівництво Головного управління Національної поліції в області піклується про дітей цього навчального закладу й радує їх своєю увагою. Не став винятком і цей передсвятковий день.

З очікуваним подарунком  – кінопроектром до учнів навчального закладу прийшли заступник начальника ГУНП в області  Руслан Балик та працівники управління кадрового забезпечення. Гостей в погонах радо зустрічали усі 17 вихованців дитбудинку. До такої очікуваної та приємної зустрічі з правоохоронцями вони готувалися заздалегідь, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Хлопчики та дівчатка поділилися з гостями передноворічним настроєм та влаштували святковий концерт.  Діти співали пісні про Миколая-Чудотворця, танцювали та розповідали вірші. Гості аплодували та щиро дякували за подарований концерт.

– Нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує здоров’я, щастя, радість та надію. Хай  віра в добро і чудеса супроводжує вас скрізь протягом усього життя, а ми в свою чергу старатимемось виконати ваші побажання,- привітав дітей Руслан Балик.

Виконуюча обов’язки керівника закладу Галина Гриньків від імені усіх працівників та учнів інтернату висловила подяку шефам-правоохоронцям за такі необхідні  подарунки й щиру увагу до потреб вихованців закладу.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *