Для тернополян лісники нарубають ялин на пів мільйона гривень

470 тисяч гривень можуть виручити лісові господарства області за умови продажу 9000 ялин по середній ціні 53 грн. за одне деревце.

ялинка2Державні підприємства Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства цьогоріч заготовлять 9 тисяч новорічних красунь, аби мешканці Тернопільщини насолодилися Новорічними й Різдвяними святами з живим ароматним деревцем.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського обласного управління лісомисливського господарства.

Водночас лісівники Тернопілля застерігають не купувати новорічних дерев без бирок (самоклеючих стрічок зі штрих-кодом), з якими законно заготовлені хвойні будуть реалізовуватися лісовими держпідприємствами цьогоріч.

Задля попередження незаконного продажу хвойних у Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відкрито гарячу лінію – 52-30-02. Відповідальною особою за новорічну кампанію 2015 року є головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Андрій Маланчук. Якщо вам стало відомо про незаконну заготівлю чи реалізацію новорічних деревець, звертайтеся до нас на гарячу лінію – 52-30-02.

Зазначимо, що штраф за незаконну заготівлю і реалізацію хвойних значно перевищує ціну законно заготовленої ялини. Середня ціна на новорічні дерева не різниться від минулорічної і становить 53 гривні.

Штраф становитиме від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів громадян, тобто від 85 до 170 гривень і залежатиме від діаметру новорічного дерева. Крім того, на недобросовісних громадян накладатимуться додаткові штрафні санкції за нанесення шкоди державному лісовому фонду.
Лісівники області закликають не  псувати собі передсвяткового настрою, купувати тільки легальні новорічні дерева, які  протягом кількох років старанно вирощували й доглядали спеціально для того, аби додати тернопільчанам додаткової святкової аури до Новорічних й Різдвяних свят.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *