Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Військкомат закликає не пустити в поліцію тих, хто ховався від армії

Військові закликають, аби працювати в Національній Поліції не могли ті, хто ховався від мобілізації і не став на захист Батьківщини, коли це було потрібно.

катинськийНе забути про такий критерій відбору кандидатів просять у керівництва Національної поліції України. Про це розповів військовий комісар Тернопільщини Володимир Катинський, повідомляє ТВ-4

У свою чергу військовий комісаріат під час мобілізації надавав правоохоронцям списки тих, хто ймовірно ховався від служби.

– З самого початку, як пішла інформація щодо створення нашої поліції, і зразу же з перших же днів я звертався і до обласного керівництва Міністерства внутрішніх справ нашої області, до полковника Богомола, щоби саме ми проводили моніторинг, і щоб туди не попали однозначно ці люди, які є ухилянтами від мобілізації. Але на сьогоднішній день якраз створення і підбір кадрів здійснюються через Київ.

Тому вплив місцевих органів МВС практично мінімальний, вони тільки можуть надавати якісь пропозиції. В основному відбір здійснюється через Київ. Але ми так само в принципі, є певна домовленість, щоби від кандидатів, які будуть подаватись в поліцію, однозначно туда не попали люди, які ухилялись від проведення мобілізації, – говорить військовий комісар Тернопільщини Володимир Катинський.

На Тернопільщині на виборах у районні ради перемогли Блок Порошенка та “Батьківщина”

Тернопільський “гастролер” за кілька годин обікрав чотири магазини