Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі кажуть, що місце у патрульній поліції коштує 3000 доларів

До патрульної поліції Тернопіль готовий. Про це на прес-конференції заявив т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Богомол222– У нас для майбутніх працівників патрульної поліції уже є автомобілі та все необхідне. Залишилося відібрати з бажаючих кандидатів двісті найкращих. Впродовж десяти днів вони проходитимуть тести на загальний розвиток, далі фізпідготовка, психологічні тести, медкомісія та співбесіда. Після цього – двохмісячні курси на базі Львівського у ніверситету внутрішніх справ.

Олександр Богомол запевнив, що відбір кандидатів проходитиме чесно та прозоро.

– Я знаю, що містом ходять чутки про купівлю посад у патрульній поліції. За словами людей, вартість місця коливається від 2 до 3 тисяч доларів. Я хочу запевнити кожного, що ніхто грошей не бере, бо таким людям, які продають або купують посади не місце у новій поліції.

Питання хабарництва та корупції контролюватиме т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області і по інших відділах новоствореного відомства.

Олександр Богомол каже, що при переході з міліції в поліцію усі переживали, аби не виникло жодного правового колапсу та росту злочинності. Але все пройшло спокійно, за останні дні кількість злочинів не зросла і ситуацію вдалося повністю втримати під контролем.

У ході реорганізації було скорочено 818 посад. В оласті Ліквідовано “Грифон”, “Беркут”, спецприймальник, практично ліквідовано підрозділи ДАІ в райвідділах. Під скорочення потрапило 203 працівника, з них 15 вийшли на пенсію.

На даний час формується керівний склад Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Проте жодного працівника, який увійде до складу поліції, не мине переатестація.

На території області створено 6 кущових підрозділів на базі Тернополя, Кременця, Підволочиська, Чорткова, Бережан та Теребовлі.

Після реорганізації напряму підпорядковуватимуться головному офісу Національної поліції департаменти боротьби з наркозлочинністю, з економічними злочинами, теперішній МРЕВ, а в майбутньому Центр обслуговування населення та експертно-криміналістичний центр.

Не розформовуватимуть наразі батальйон спецпризначення “Тернопіль”. Бійці продовжать захищати східні рубежі нашої держави.

Надал утворив коаліцію з “Самопоміччю”. Поки що тільки футбольну…

У Чорткові порушили кримінальну справу через махінації зі шкільними оцінками