Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Барна хоче ділити посади в обласній раді за методом Кайди

Головою Тернопільської обласної ради має бути представник партії, яка набрала найбільшу кількість голосів.

Барна3А при розподілі посад заступників та голів комісій слід керуватися тією ж формулою, яка діяла за каденції “свободівців” Олексія Кайди та Василя Хомінця.

Про це казав голова ОДА Степан Барна в інтерв’ю “Новій Тернопільській газеті”, пише “За Збручем”.

“… Гадаю, що варто залишити ту ж формулу, яка діяла при обранні головою облради представників “Свободи” Олексія Кайди та Василя Хомінця: перша політична сила за рейтингом  претендує на посаду голови, друга — на посаду першого заступника, третя — заступника, а четверта — на посаду голови бюджетної комісії. Аналогічно розподіляються й представництва від політичних сил в інших депутатських комісіях обласної ради. Гадаю, це демократичний принцип, який забезпечить колективну відповідальність.

Дехто мені нині пропонує,  мовляв, давайте зробимо більшість без “Свободи”. А як можна робити коаліцію без “Свободи”, коли за цю політичну силу в області проголосували 80 тисяч виборців? Хто дав право обмежити виборців “Самопомочі”, “Батьківщини”, “Народного контролю” чи “УКРОПу”? Нам всім треба об’єднатися, бо питати будуть також зі всіх! Нині люди дали вотум довіри, а наступного разу здеруть вже “три шкури”, – зазначив Барна.

Він також додав, що найближчим часом БПП проведе обласну партійну конференцію, де визначиться з кандидатурою на посаду голови облради.

 

У Тернополі озброєні грабіжники напали на водія і відібрали 12 тисяч доларів

У Криму безвісти зник житель Тернопільської області (ФОТО)