Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільські футбольні клуби у 17-му турі здобули одне очко на двох

У 17-му турі першої ліги тернопільська “Нива” сьогодні, 15 листопада, вдома зіграла в нічию з “Черкаським Дніпром”.
фк-тернопиль2Тернополяни першими відкрили рахунок. На 30-ій хвилині відзначився Кухарук.
Наприкінці першого тайму гості встановили рівновагу – на 45-ій хвилині ворота тернополян вразив Батальський.

У “Ниви” був чудовий шанс вирвати перемогу у цьому матчі – на 88-ій хвилині Портянко не реалізував пенальті, пробив вище воріт.

Отож, матч завершився з рахунком 1:1.

ФК “Тернопіль” свій матч 17-го туру проводив у суботу, 14 листопада, в гостях проти ФК “Полтава” і поступився з рахунком 1:0.

Єдиний м’яч у цій зустрічі на 20-ій хвилині забив полтавчанин Фаворов.

На 60-ій хвилині у тернополян був вилучений з поля Сороцький, тож команда догравала матч у меншості.

Після 17-ти турів у тернопільських команд такі здобутки: у ФК “Тернопіль” 18 очок і 14-те місце у турнірній таблиці. У “Ниви” 8 очок і останнє 16-те місце.