Тернопільські клуби злякалися об’єднання і почали набирати очки

Обидві тернопільські команди у неділю, 1 листопада, успішно зіграли свої матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

фк-тернопильТернопільська “Нива” грала в гостях проти одного із лідерів першості – київської команди “Оболонь-Бровар”.

У двобої з одним із найсильніших клубів першої ліги тернополяни зуміли видряпати нічию – 2:2.

Уже на 2-ій хвилині матчу тернополянин Волошинович відкрив рахунок.

Однак ще у першому таймі господарі змогли не тільки відігратися, але й повести у рахунку. У киян двічі відзначився Фаворов (24 і 38 хв.).

У другому таймі “Нива” створила кілька хороших нагод аби зрівняти рахунок, але вдалося це зробити тількі на 85-ій хвилині. У тернополян знову відзначився Волошинович, який в дотик замкнув передачу з кутового.

2:2 і – і це перші виїзна нічия “Ниви” у цьому сезоні. Сподіваємось команда і надалі буде прогресувати.

ФК “Тернопіль” вчора вдома приймав охтирський “Нафтовик”, яка зараз теж перебуває внизу турнірної таблиці.

Після серії поразки тернопільські муніципали здобули мінімальну перемогу – 1:0.

Єдиний м’яч у цьому матчі на 48-ій хвилині забив Ігор Сороцький.

Після 15-турів обидві тернопільські команди залишаються на дні турнірної таблиці, але хоча б є прогрес у гру.

ФК “Тернопіль” посідає 15-те місце, в його активі 15 очок.