“Нива” і ФК “Тернопіль” нарешті почали грати у справжній футбол і здобули перемоги

Обидва тернопільські клуби успішно виступили у матчах 16 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

фк-тернопиль1ФК “Тернопіль” вдома приймав другу команду київського “Динамо” і переміг з мінімальним рахунком – 1:0.

Долю зустрічі вирішив єдиний м’яч, який на 32-ій хвилині забив Сергій Атласюк.

Драматичним виявився поєдинок у Комсомольську Полтавської області, де тернопільська “Нива” грала проти місцевого клубу “Гірник-Спорт”.

Тернополяни програвали по ходу зустрічі, пропустивши першими – на 69-ій хвилині у господарів відзначився Ілля Глушицький.

Однак уже за 5 хвилин суддя призначив пенальті у ворота господарів і тернополянин Олександр Портянко зрівняв рахунок. А на 77-ій хвилині Ростислав Волошинович вивів “Ниву” вперед.

Остаточну крапку у цьому матчі поставив Іван Мучак, який на другій доданій до основного часу хвилині чітко реалізував ще один пенальті, призначений у ворота футболістів з Полтавщини.

1:3 – важлива гостьова перемога “Нива”, до речі перша перемога нашої команди під керівництвом тренера Петра Бадла.

Після 16 турів ФК “Тернопіль” набрав 18 очок і перемістився на 14 сходинку турнірної таблиці.
В активі “Ниви” поки що тільки 8 очок і останнє, 16-те місце у турнірній таблиці.