Київське “Динамо” програло лондонському “Челсі” у Лізі Чемпіонів

Київське “Динамо” у середу, 4 листопада, провело свій черговий матч у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

драговичДинамівці грали в гостях проти лондонського “Челсі” і поступилися з рахунком 2:1.

Два м’ячі у цьому матчі забив киянин Драговіч – на 34-ій хвилині він поцілив у власні ворота, а на 78-ій реабілітувався вразивши ще й ворота суперника.

Нічийний рахунок цілком влаштував би киян, але усе зіпсував бразилець Вілліан, колишній півзахисник донецького “Шахтаря”.

На 83-ій хвилині Вілліан зі штрафного пробив ворота Шовковського і встановив переможний рахунок для лондонської команди – 2:1.

Після чотирьох зіграних матчів у групі G лідирує “Порту” – 10 очок, “Челсі” іде другим – 7 очок.

У киян 5 пунктів, і на останньому місці ізраїльський “Маккабі”, який поки що не набрав жодного очка.

Київські динамівці фактично уже забронювали собі третє місце у групі, яке дозволить навесні виступати у Лізі Європи.

А от для виходу у наступний раунд Ліги Чемпіонів киянам потрібно у наступному матчі в гостях перемагати португальський “Порту”.