У Тернополі проведуть студентське віче з нагоди Дня Гідності та Свободи

У Тернополі проведуть ряд заходів з нагоди відзначення подій Помаранчевої революції та Революції Гідності з метою віддання належної шани громадянському подвигу і мужності людей у відстоюванні демократичних цінностей.

революціяПро це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

Сьогодні, 20 листопада, студенти вищих навчальних закладів Тернополя проведуть пам’ятне віче на майдані, а наступного дня тернополяни до стенду Героїв Небесної Сотні та пам’ятнику борцям за Незалежність України покладуть квіти та лампадки.

Того ж дня у храмах Тернополя відбудуться молебені за загиблими учасниками Революції Гідності та Антитерористичної операції.

 

Заходи з підготовки та відзначення в місті Тернополі Дня Гідності та Свободи

  1. Відкрита міська конференція учнів загальноосвітніх навчальних закладів «От де, люде, наша слава, Слава України!». Місце проведення – Тернопільський Національний економічний університет: 19.11.2015р., 11.00 год.
  2. Марш Гідності студентів вищих навчальних закладів та пам’ятне Віче (Театральний майдан): 20.11.2015р., 11.00 год.-12.00 год.
  3. Покладання квітів і лампадок до пам’ятника борцям за Незалежність України та стенду Героїв Небесної Сотні на Театральному майдані: 21.11.2015р., 12.00 год.
  4. Молебень в церковних храмах м. Тернополя за загиблими учасниками Революції Гідності та Антитерористичної операції: 21.11.2015р.
  5. Тематичні виставки літератури, фотовиставки, усні журнали, виставки художніх та документальних матеріалів присвячених революційним подіям 2004 року та Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства (бібліотеки міста): 20-30.11.2015р.
  6.  Благоустрій, упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції: до 21.11.2015р.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *