У теребовлянського фермера через суд відібрали 56 гектарів землі

За втручання прокуратури Теребовлянського району буде повернуто у державну власність земельні ділянки площею понад 56 га.

sud1Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Львівський апеляційний господарський суд залишив без розгляду апеляційну скаргу місцевого підприємства, зобов’язавши повернути державі земельну ділянку площею 56,5 га та вартістю 730 тис. грн.

“Встановлено, що місцеве підприємство використовувало зазначену землю для ведення сільськогосподарського виробництва понад 8 років. Однак, протягом 3-ох років не сплачувало орендної плати за її використання. В результаті чого місцевим бюджетом недоотримано близько 70 тис. грн”. – йдеться у повідомленні прес-служби.

Щоб розірвати договір з недобросовісним орендарем та повернути землю державі, прокуратура звернулась з відповідним позовом до господарського суду Тернопільської області, який своїм рішенням повністю задовольнив вимоги прокурора.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції посадові особи підприємства оскаржили його до Львівського апеляційного господарського суду. Проте, апеляційну скаргу судом залишено без розгляду, рішення суду набрало законної сили та наразі вживаються всі заходи до повернення землі у власність держави.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *