У Бережанах мегакоаліція обрала нового голову районної ради

Перша сесія Бережанської районної ради 7-го скликання відбулася у вівторок, 24 листопада.

Головою Бережанської районної ради депутати обрали представника “Народного контролю” Василя Білика.
За нього проголосували   майже одноголосно.

Блок Петра Порошенка, який здобув перемогу на Бережанщині, не висував свого кандидата. Тож представники усіх політичних сил об’єдналися довкола представника “Народного контролю”.

Заступником голови Бережанської районної ради обрали колишнього кунівця, а тепер представника Української галицької партії Романа Висоцького.

У попередньому скликанні Роман Висоцький теж працював на посаді заступника голови райради. До речі, саме йому нещодавно спалили автомобіль і за однією з версій – якраз за політичну діяльність.

Нагадаємо, за результатами виборів до Бережанської районної ради пройшли 7 політичних партій. Блок Порошенка отримав 9 мандатів, Українська галицька партія – 4, Радикальна партія Олега Ляшка, Народний контроль, Громадянська позиція та “Батьківщина” – по 3 і “Свобода” здобула 1 мандат.

Автор: galas

Коментар до: “У Бережанах мегакоаліція обрала нового голову районної ради

  1. Бучачанин
    24.11.2015 з 21:12

    А в Бучачі на нараді новообраних депутатів від БПП вирішили висунути на голову районної ради кадидатуру нинішнього голови РДА Фреяка В.Й. і запропонувати на посаду заступника голови районної ради представника “Свободи” В.Б.Вонсяка. Тож пан Вонсяк хоче зайняти цю посаду вдруге. Варто нагадати, що попереднє скликання районної ради позбавило його тієї посади за хабар під час проведення аукціону по продажу приміщень кінотеатру. Правда це не завадило йому після Рвеолюції Гідності зайняти посаду голови РДА і теж сумно звісно її позбутись. Кажуть, двічі в одну річку не ввійдеш, але якщо зауважити,що пан Фреяк і пан Вонсяк куми?!..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *