“Шахтар” забив “Реалу” три м’ячі. Але пропустив іще більше… (ВІДЕО)

7 забитих м’ячів побачили глядачі “Арени-Львів” під час матчу Ліги Чемпіонів між донецьким “Шахтарем” та мадридським “Реалом”.

Шахтар-РеалРахунок зустрічі 4:3 на користь “Реалу”.

Незважаючи на результат, сам матч аж ніяк не видався бойовим. “Реал” повністю переграв команду Мірчі Луческу, забивши у ворота П’ятова чотири м’ячі.

У складі мадридців забивали Роналду (18 і 70 хв.), Модрич (50 хв.) і Карвахаль (52 хв.). За рахунку 4:0 іспанські футболісти схоже розслабилися.

На 77-ій хвилині гірники заробили пенальті, який реалізував Алекс Тейшейра.
За шість хвилини фортуна ще раз посміхнулася “Шахтареві” – Дентіньо забив другий гол.

Далі гірники впіймали кураж і на 88-ій хвилині Тейшейра забиває третій гол у ворота “Реала” – 4:3. На більше “Шахтаря” не вистачило.

В іншому матчі групи А французький “Парі Сен-Жермен” в гостях переміг “Мальме” з рахунком 5:0.

Отож, за тур до завершення групового турніру у “Реала” 13 очок, у ПСЖ – 10. Ці обидві команди навесні гратимуть у плей-офф Ліги Чемпіонів.

“Шахтар” і “Мальме” мають по 3 очки, але у гірників краща різниця м’ячів. Тому, щоб здобути третє місце і навесні грати у Лізі Європи гірникам в останньому виїзному матчі із ПСЖ потрібно зіграти не гірше за “Мальме”, який у Мадриді протистоятиме “Реалу”.