Для тих, хто не розуміє навіщо Тернопіллю дві футбольні команди, створять іще третю

Чемпіонат України серед професійних команд можуть поповнити відразу 14 новачків, серед яких і імена, які свого часу гриміли на вищоліговому рівні.


футбол2
Як повідомляє “Спорт Арена”, мова йде про 14 аматорських команд, які бажають пройти процедуру атестації на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед клубів другої ліги ПФЛ у сезоні-2016/17.

Повний перелік потенційних новачків професійного футболу:

ФК Балкани (село Зоря Саратського району Одеської області)

ФК Вінниця

ФК Нива (Вінниця)

ФК Ніка (Івано-Франківськ)

ФК Івано-Франківськ (ініціативна група по створенню клубу розглядає різні варіанти назви, в т.ч. — Прикарпаття і Спартак)

ФК Кобра (Суми)

ФК Електрон (місто Ромни Сумської області)

ФСК Львів

ФК Рух (село Винники Львівської області)

ФК Агро (село Синьків Тернопільської області)

ФК Кривбас (місто Кривий Ріг Дніпропетровської області)

ФК Полісся (Житомир)

ПФК Россо Неро (Запоріжжя)

ФК Поділля (Хмельницький)

Нагадаємо, що в попередні роки друга ліга нерідко обходилася взагалі без новачків, а в минулому сезоні число її учасників було найменшим в історії — всього десять. Однак цього літа турнір поповнило одразу шість нових клубів, завдяки чому вдалося збільшити число учасників до 14-ти.

Сьогодні в 12:00 закінчився термін подачі заявок на атестацію, і виявилося, що відразу 14 потенційних дебютантів захотіли пройти процедуру, щоб у майбутньому влитися в професійний футбол України.

Нагадаємо, що у професійному футболі виступають дві команди з Тернополя – Нива та ФК Тернопіль. А Синьків Заліщицького району – це рідне село українського олігарха Дмитра Фірташа.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *