Власники розкішних авто сплатили податків на суму 4,7 млн. грн.

За деcять місяців 2015 року платники транспортного податку перерахували до місцевих бюджетів Тернопільщини 4,7 млн грн або 89% від нарахованої річної суми.

бмв1Зокрема, 1,1 млн грн податку або 23% від загальної суми сплачено юридичними особами та 3,6 млн або 77% сплачено фізичними особами, повідомили у відділі комунікацій головного управління ДФС у Тернопільській області.

Найбільша кількість громадян – платників транспортного податку, а це 57%, зареєстрована у місті Тернополі, 11% – у Тернопільському районі та майже 7% – у Теребовлянському районі.

Щодо юридичних осіб – платників транспортного податку, то 45% їх знаходиться у місті Тернополі, майже 13% – у Тернопільському районі та 10% – у Гусятинському районі.

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, а також нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні легкові автомобілі з об’ємом циліндрів двигуна більше 3000 куб. см та використовувалися до 5 років. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, який є об’єктом оподаткування.

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *