Алкогольний бізнес для жительки Чорткова закінчився двома кримінальними справами

Протягом декількох місяців чортківські  міліціонери спільно з співробітниками управління протидії злочинам у сфері економіки документували незаконну діяльність 37-річної жительки Чорткова.

gorilka1Жінка у власній квартирі «готувала» алкогольний сурогат й продавала його задешево на ринку районного центру.

Рецепт «фірмової» оковитої від чортківчанки: спирт сумнівної якості змішати з водою, отриману рідину розлити в пляшки та наклеїти на них фальшиві акцизні марки. З таким товаром – на ринок, де вже є постійні покупці.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні чорківчанки правоохоронці виявили та вилучили сотню півлітрових пляшок з алкоголем, горловини яких обклеєні акцизками з ознаками підроблення, дві шестилітрові пляшки спирту невідомого походження, порожню тару з-під горілчаної продукції, пробки, ємності для змішування спиртосуміші та інше приладдя.

Усе вилучене міліціонери направили на експертизу, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

Жінці інкримінують одразу дві статті Кримінального кодексу: 199 – виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї ( у даному випадку марок акцизного збору) та 204 – незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *