Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільське СБУ заблокувало фінансування луганських терористів

Співробітники УСБУ в Тернопільській області блокували діяльність фінансової установи терористів з «ЛНР», яка працювала на тимчасово окупованих територіях.
терористи-грошиСпільники терористів акумулювали кошти з різних джерел, зокрема й з Росії та переводили на рахунки українських банківських установ. Кур’єри знімали гроші у відділеннях банків на підконтрольній українській владі територіях та готівкою завозили до т.зв. «ЛНР».

Щомісячний оборот фінустанови становив майже 25 мільйонів гривень, з яких сплачувалися «податки» т.зв. фіскальним органам терористів.
Співробітники спецслужби затримали у Києві організаторів каналу фінансування терористів та кур’єрів. У зловмисників вилучено 500 тисяч гривень. На рахунках, які використовувалися терористами, вже заблоковано понад 3,7 мільйона гривень.
Правоохоронці встановили, що фінустанова бойовиків працювала у т.зв. «ЛНР» на підставі «ліцензії» виданої комерційною структурою «Росфингрупп». Ця компанія, відповідно до угоди із «урядом», виконує функції фінансового регулятора на територіях тимчасово контрольованих бойовиками.
Затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Тривають оперативно-слідчі дії.

sbu-kanal

Тернопільські комунальники декілька місяців не отримують зарплату

На Тернопільщині знову виникла пожежа торф’яників