Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

ФК “Тернопіль” зазнав розгромної поразки від аутсайдера

У матчі 11 туру першої ліги ФК “Тернопіль” поступився в гостях футбольному клубу “Суми” з рахунком 4:1.

фк-тернопільТернополяни доволі оптимістично розпочали поєдинок. Уже на старті зустрічі провели кілька хороших атак.

Їхні старання увінчалися успіхом на 16 хвилині, коли Ігор Сороцький, обігравши двох суперників, точним ударом відправив м’яч у ворота суперників.

Однак тернополяни недовго вели в рахунку.

Уже через чотири хвилин сумчани скористалися помилкою наших захисників і зрівняли рахунок. Відзначився у господарів Голіков.

На останній хвилині першого тайму Лебеденко вивім сумчан вперед.

У другому таймі сумчани ще двічі вразили ворота тернополян – Гребенюк на 52-ій хвилині і Сидоренко – на 72-ій.

У підсумку 4:1 – чергова розгромна поразка ФК “Тернополя”, який у цьому сезоні уже пропустив 21 м’яч.

Після поразки в 11-му турі ФК “Тернопіль” опустився на 14-ту сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 12 очок.

Позаду тільки ФК “Суми” і “Нива” Тернопіль, які посідають відповідно 15-те і 16-те місця.  ФК “Суми” після сьогоднішньої перемоги набрали 10 очок. У тернопільської “Ниви” – лише 4.