Тернопільська “Нива” програла команді із колишньої зони АТО

У домашньому матчі 11-го туру першої ліги тернопільська “Нива” поступилася краматорському “Авангарду” 0:1.

nyvaУ гості до футболістів “Ниви” завітав краматорський “Авангард”, який після річної перерви знову повернувся до першої ліги. Як відомо минулого року Краматорськ, який знаходиться по сусідству із Слов’янськом, входив у зону АТО.

Повернувшись у першу лігу після річної перерви, краматорці не дуже вдало стартували, але тепер команда поступово набирає обертів.

Зокрема, вдалося футболістам із Донбасу вивезти 3 очки із Тернополя.

Матч “Нива” (Тернопіль) – “Авангард” (Краматорськ) відбувся у суботу. 3 жовтня.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Проте незадовго до завершення першої 45-хвилинки відбувся неприємний епізод для “Ниви”. Впродовж чотирьох хвилин нападник Андрій Фаюк напрацював на дві необов’язкові жовті картки. Як наслідок, арбітр показав червону картку і тернополяни ще у першому таймі залишитися вдесятьох.

У другому таймі “Нива” почала активніше атакувати, але забили гості, які скористалися чи не єдиними своїм моментом.

На 68-ій хвилині у складі “Авангарду” відзначився Нехтій.

Після пропущеного м’яча “Нива” кинулася відіграватися, але нічого з того не вийшло.

Не допоміг команді і воротар тернополян, який на один із останніх кутових прибіг у штрафний майданчик суперника та навіть пробив по воротах. Пробив, але не забив…

У підсумку чергова поразка “Ниви”. Після 11 турів в активі тернополян лише 4 очки і звісно ж останнє місце.

ФК “Тернопіль” свій матч 11 туру зіграє сьогодні, 4 жовтня, у Сумах.

На Тернорільщині водій “Сітроена” збив велосипедиста, який їхав “проти шерсті”