Щоб зупинити Путіна, на Тернопільщині зібрали майже 83 млн. гривень

Впродовж січня-вересня 2015 року від платників Тернопільщини на підтримку української армії до бюджету надійшло 82,9 млн гривень військового збору.

armija2У вересні поточного року в бюджет спрямовано 10,7 млн гривень, що становить 133,7% прогнозного показника, повідомили у відділі комунікацій головного управління ДФС у Тернопільській області. 

 

Нагадаємо, військовий збір справляється з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Платниками збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

 

Також військовим збором оподатковуються доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов’язань.

Автор: galas



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *