Футболісти Надала навіть перед виборами не можуть нормально зіграти

У матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” сьогодні приймав чернігівську “Десну”.

ternopilВідвертий середнячок першої ліги просто розбив муніципалів у їх рідних стінах.

Тернополяни лише на старті зустрічі змогли на рівних грати із гостями.

А далі ініціатива поступово перейшла до чернігівської команди. І наслідок на забарився.

На 29-ій хвилині Есеола після подачі зі штрафного із близької відстані розстрілює ворота тернополян.

А на останній хвилині першого тайму “Десна” подвоїла рахунок – Чепурненко вийшов один на один із нашим воротарем, обіграв його та закотив м’яч у порожні ворота.

У другому таймі гості тримали гру під своїм контролем, не даючи тернополянам шансів для того, щоб бодай відквитати один м’яч.

У підсумку 0:2 – чергова поразка тернополян далеко не від найсильнішого суперника.

Якщо тернопільській “Ниві” нема що дивуватися – ні фінансування з боку спонсорів, ні підтримки з боку влади, то ФК “Тернопіль”, який утримується з податків терноплян, мав би грати.

Муніципали час від часу отримують гроші з міського бюджету на так зване поповнення статутного капіталу комунального підприємства ФК “Тернопіль”.

Але фінансові вливання у команду не дають очікуваних результатів.

Після 13 турів у ФК “Тернопіль” лише 12 очок і 15-те місце у турнірній таблиці.

Позаду лише тернопільська “Нива”…

ФК “Суми” сьогодні обіграли ФК “Миколаїв” і після цієї перемоги набрали 13 очок, звільнивши таким чином два останні місця у турнірній таблиці для тернополян.