У Тернополі хочуть порахувати скільки коштує безкоштовна медицина

20 жовтня у Тернополі відбудеться круглий стіл на тему: «Корупція в системі охорони здоров’я: скільки коштує безкоштовна  медицина для українців?».
likar-habarСеред питань, які будуть обговорюватися:
— чому  більше 30% українців продовжують давати хабарі в лікарнях?;
— чому в лікарнях немає безкоштовних ліків;
— хто відповідає за здоров’я українців — влада, чи самі громадяни;
— на що витрачаються «медичними» чиновниками бюджетні кошти?
— які реформи можуть «вилікувати» українську систему охорони здоров’я?
— інші.

Захід розпочнеться о 12 годині у приміщенні конференц-зали готелю «Тернопіль», (3 поверх).

Співорганізатори заходу: ТОГО «Спілка власників землі», громадська ініціатива «Громадяни проти корупції», Тернопільська обласна державна адміністрація, Громадська рада при ОДА.

Захід відбудеться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Мета проекту «Громадський контроль за використанням бюджетних коштів — пріоритет у боротьбі з корупцією» — активізувати громадськість Тернопільської області на боротьбу з корупцією та посилити громадський контроль за використанням коштів місцевих бюджетів.

В рамках проекту буде організовано інформаційно-просвітницьку кампанію у ЗМІ з метою формування в громадян негативного ставлення до корупції та активізації їх участі у антикорупційних заходах, організовано юридичну консультацію та «Телефон довіри» під  гаслом «Корупція — СТОП!», організовано навчання для активістів — членів Громадських ради при органах влади щодо механізмів та інструментів контролю за бюджетними коштами, організовано антикорупційні навчання для державних службовців, розроблено пропозиції по вдосконаленню антикорупційного законодавства.

Автор: galas

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *