Тернопільська область серед лідерів по легалізації самочинних будівництв

У рамках «будівельної амністії»  – легалізації самочинних будівництв, які здійснені в 1992-2011 рр. – в третьому кварталі 2015 року зареєстровано 3,3 тис. декларацій про готовність об’єкту до експлуатації.

будинок1Найбільше таких декларацій зареєстровано у Дніпропетровській, Тернопільській та Чернівецькій областях, повідомили у прес-службі Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Загалом, у третьому кварталі 2015 року (липень-вересень) Державна архітектурно-будівельна інспекція України зареєструвала та видала 56,8 тис. документів дозвільного характеру.

З них найбільше декларацій про початок будівельних робіт (20,7 тис.) та декларацій про готовність об’єкту до експлуатації (17,4 тис.).

Також за вказаний період зареєстровано 12,7 тис. повідомлень про початок будробіт, видано 438 дозволів на будівництво та 224 сертифікатів готовності об’єктів.

В липні-вересні 2015 року найбільше дозвільних документів зареєстровано у Львівській, Київській та Дніпропетровській областях, найменше – в Кіровоградській та Луганській областях.

 

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *