Тернопільська міліція переходить на посилений режим несення служби

Тисяча шістсот сімдесят три атестованих працівників міліції забезпечуватимуть громадський порядок на 1181 виборчій дільниці Тернопілля, – заявив на брифінгу начальник обласного управління міліції Олександр Богомол.

miliciaПроте цієї кількості правоохоронців недостатньо. У зв’язку з цим міністерство внутрішніх справ дозволило відкликати із зони проведення антитерористичної операції в Луганській області зведений загін.

Допомагатимуть правоохоронцям під час виборів громадські формування, а також співробітники ДСНС, СБУ, фіскальної служби та бійці Національної гвардії.

За словами головного міліціонера краю, з 14 жовтня працівники обласного управління міліції переходять на посилений режим несення служби.

Під постійним контролем правоохоронців оголошення про масові заходи, пов’язані з проведенням виборної кампанії. Відстежують міліціонери і будь-які повідомлення щодо тероризму та небезпеки.

У посиленому режимі працюватиме обласне управління державної служби з надзвичайних ситуацій, фіскальна служба та інші силові відомства.

Без вихідних напередодні та у день виборів працюватимуть і у міграційній службі. 24 та 25 жовтня (субота та неділя) громадяни зможуть звертатися до підрозділів міграційної служби за місцем проживання з питань оформлення та видачі паспортів громадянина України, тимчасових посвідчень громадянина України, а також вклеювання фотокарток до паспортів громадянина України по досягненню відповідного віку.

Олександр Богомол наголосив, що будь-яке порушення на виборах тягне за собою не лише адміністративну, але й кримінальну відповідальність. Порушення статтей виборчого законодавства тягне за собою не лише штраф, але й позбавлення волі не на один рік.

Керівник міліції запевнив, що силовики зроблять усе від них можливе, щоб люди могли спокійно прийти та проголосувати.

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *