На хабарі попалася секретар Чортківської міської ради

Сто доларів просив посадовець виконавчого комітету Чортківської міськради за допомогу у вирішенні питань з оформлення документів.

хабар4Про це повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.

За словами Володимира Кагали, начальника відділу розслідування злочинів у сфері службової діяльності обласного слідчого управління, до правоохоронних органів із заявою звернувся місцевий мешканець.

Чоловік повідомив, що посадова особа вимагає у нього гроші за видачу дозволу на встановлення індивідуального опалення в квартирі.

Спільно з працівниками служби безпеки України слідче управління задокументувало даний факт вимагання та отримування неправомірної вигоди. Посадову особу затримали при отримуванні двох тисяч гривень.

Посадовець Чортківської міськради затриманий відповідно до статті 208 кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 369 із значком 1 – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Посаду, яку займав затриманий чиновник, у міліції не уточнюють. Однак вчора прес-служба прокуратура Тернопільської області повідомила, що на хабарі у розмірі 2000 гривень затримали секретаря однієї з міських рад Тернопільщини.

Тож з повідомлень міліції та прокуратури виходить, що на хабарі попалася секретар Чортківської міської ради.

Автор: galas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *