На Тернопільщині учасникам АТО надали 85 гектарів землі

З початку запровадженої Держгеокадастром ініціативи щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, землевпорядниками та органами місцевого самоврядування Тернопільщини передано у власність 551 таку ділянку площею 85,9964 га.

zemljaЗ них: 410 ділянок призначені для індивідуального садівництва,  22 ділянки – для ведення особистого селянського господарства та 119 земельних ділянок – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Видано 1706 дозволів на розроблення проектів із землеустрою. В тому числі: 829 ділянок призначені для індивідуального садівництва, 721 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, та 144 ділянки – для ведення особистого селянського господарства.

Загальна площа виділених ділянок становить 358,6010 га.

Загалом до органів земельних ресурсів області та місцевого самоврядування надійшло 2158 заяв від учасників антитерористичної операції на отримання земельних ділянок.

Найбільше заяв на отримання земельних ділянок від учасників антитерористичної операції подано по Тернопільському районі (827) та місті Тернополі (684) заяви, повідомили у прес-службі Тернопільської ОДА.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *